Acil Servis
26 Şubat 2020

Acil servisimiz 7/24 esasına uygun olarak Pratisyen Hekimlerimizce hizmet verilmektedir.


Doktorlarımız ;Prt. Hekim Mehmet Özen : 1989 ankara doğumluyum. İlk okulu keçiören nuh eskiyapan ilköğretim okulunda okudum . Lise eğitimimi Ankara Gazi Anadolu Lisesinde tamamladım. 2016 da Necmettin Erbakan üniversitesi meram tıp fakültesinden mezun oldum. 2016 Eylül’de hüyük devlet hastanesi acil servisinde göreve başladım halen burada görev yapmaktayım... Orta düzey ingilizce bilmekteyim , -Emergency life support -Bloodborne pathogens -Basic life support sertifikalarım vardır , halen de bireysel çalışmalarım devam etmektedir ...
Prt. Hekim Osman YİĞİTOĞLU : 1994 yılında Konya Doğanhisar'da doğdum. 2008 yılında İlkokulu Beyşehir Ali Rıza Celeboğlu İlkokulunda tamamladım. 2012 yılında liseyi Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesinde tamamladım. Sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde eğitimime devam ettim. Bu yıllarda 'Yeryüzü Doktorları' adlı sivil toplum kuruluşunda görev aldım. Ayrıca 'Temel ve İleri Yaşam Desteği Simülasyon Eğitimi' sertifikam mevcuttur. 88.DHY ile Hüyük Devlet Hastanesine atandım. Şuan bu hastanede tababet hayatıma devam ediyorum.

Prt. Hekim Hatice Nur ÇAPRAZ :  1995’te Beyşehir’de doğdum. İlk,orta ve lise öğrenimimi Beyşehir’de tamamladım.2013’te eğtime başladığım cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi 2010’da mezun oldum.2019 Ekim ayında Hüyük Devlet Hastanesi acil servisinde pratisyen hekim olarak göreve başladım.