T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Hüyük Devlet Hastanesi

T.C. Sağlık Bakanlığı T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Konya İl Sağlık Müdürlüğü Hüyük Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Acil Servis

Güncelleme Tarihi: 28/11/2019

Acil servisimiz 7/24 esasına uygun olarak Pratisyen Hekimlerimizce hizmet verilmektedir.


Doktorlarımız ;Prt. Hekim Sadık Sefer1955 yılında Hüyük’te doğdum İlk ve orta okulu Hüyük’te okudum. Konya lisesini bitirdim. 1 yıl ODTÜ üniversiteye gittim. 1973 yılında Ankara üniversitesi tıp fakültesine girdim 1980 yılında tıp fakültesini bitirdim. 1982-1983 tarihlerinde Aydın garnizon doktoru olarak askerliğimi yaptım. 1989-1994 yıllarında Hüyük ilçe belediye başkanlığı yaptım. 2003 yılında Hüyük devlet hastanesinde doktor olarak göreve başladım. Aynı hastanede başhekimlik, başhekim yardımcılığı yaptım. Aynı dönemde sağlık grup başkanlığı ve toplum sağlık merkezi başkanlığı yaptım. Hala Hüyük devlet hastahanesi acil servis polikliniğinde çalışıyorum.
Prt. Hekim Mehmet Özen : 1989 ankara doğumluyum. İlk okulu keçiören nuh eskiyapan ilköğretim okulunda okudum . Lise eğitimimi Ankara Gazi Anadolu Lisesinde tamamladım. 2016 da Necmettin Erbakan üniversitesi meram tıp fakültesinden mezun oldum. 2016 Eylül’de hüyük devlet hastanesi acil servisinde göreve başladım halen burada görev yapmaktayım... Orta düzey ingilizce bilmekteyim , -Emergency life support -Bloodborne pathogens -Basic life support sertifikalarım vardır , halen de bireysel çalışmalarım devam etmektedir ...
Prt. Hekim Osman YİĞİTOĞLU : 1994 yılında Konya Doğanhisar'da doğdum. 2008 yılında İlkokulu Beyşehir Ali Rıza Celeboğlu İlkokulunda tamamladım. 2012 yılında liseyi Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesinde tamamladım. Sonra Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde eğitimime devam ettim. Bu yıllarda 'Yeryüzü Doktorları' adlı sivil toplum kuruluşunda görev aldım. Ayrıca 'Temel ve İleri Yaşam Desteği Simülasyon Eğitimi' sertifikam mevcuttur. 88.DHY ile Hüyük Devlet Hastanesine atandım. Şuan bu hastanede tababet hayatıma devam ediyorum.

Prt. Hekim Murat Can GÜMÜŞ : 1994 yılında Balıkesir'de doğdum. İlkokulu Eskisehir'de okuduktan sonra ailem ile Konya'ya yerleştik. Orta okul ve lise eğitimime Konya'da devam ettim. 2009-2013 yıllari arasinda Konya Meram Fen Lisesi' nde egitim gördüm. 2013' te İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine başladım ve 2019 yılında mezun oldum . 2019 ekim ayında ilk görev yerim olan Hüyük Devlet Hastanesi acil servisinde calışmaya başladım. Lise ve üniversite yıllarımda tiyatro ile ilgilendim. Orta düzey ingilizce bilmekteyim.

Prt. Hekim Hatice Nur ÇAPRAZ :  1995’te Beyşehir’de doğdum. İlk,orta ve lise öğrenimimi Beyşehir’de tamamladım.2013’te eğtime başladığım cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi 2010’da mezun oldum.2019 Ekim ayında Hüyük Devlet Hastanesi acil servisinde pratisyen hekim olarak göreve başladım.

Prt. Hekim Ömer GÖNEN : 1996 yılında Konyanın Beyşehir ilçesinde doğdum. İlk ve orta öğretimimi Beyşehir Bahçelievler Kasapoğlu İlköğretim Okulunda okudum. Lise eğtimimi Beyşehir Ali Akkanat Anadolu Lisesinde tamamladım.2013 yılında Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesine başladım ve 2019 yılında mezun oldum. Orta düzeyde İngilizce bilmekteyim.